İnternet Download Manager 6.28 Build 16 Full İndir

İdm Full İndir

İnternet Download Manager 6.28 Build 16 Full İndir

İnternet Download Manager programı Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan Türkçe dil destekli dosya indirme yöneticisidir. Kullanımı son derece kolay ve kullanıcı odaklı tasarıma sahip olan İdm 6.28 Build 16 Full programı sayesinde internet üzerinden bağlantı hızınıza göre 10 katı kadar daha performanslı dosya indirme çalışmaları yapabilirsiniz. (Daha fazla bilgi için..)

Kullanıcılarına dosya indirme yöneticisi olarak bir birinden güzel özellikler sunmayı başaran İnternet Download Manager programının en iyi özelliklerinden bazıları, dosya indirme esnasında internet bağlantınızın kopması yada bilgisayarınızın kapanması gibi durumlarda tekrar kaldığı yerden devam etmesi ve youtube başta olmak üzere bir çok video izleme sitelerinden video veya müzik dosyası indirme gibi başlıca özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İdm 6.27 Build 16 Full

Tanıtımını ve yayınını yapmış olduğumuz İnternet Download Manager 6.28 Build 16 Full sürümü 30 dolar gibi fiyata satışa sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden 2017 sürümünü full ve orjinal olarak indirerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki vermiş olduğumuz indirme bağlantısı üzerinden indireceğiniz İnternet Download Manager programının lisans kontrolleri tarafımızca kontrol edilerek yüklenmektedir. İdm yazılımıyla ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bu başlık altında yorum olarak bildirerek kısa süre içerisinde bizlerden destek alabilirsiniz.

İnternet Download Manager 6.28 Build 16 Full

Alternatif (Yedek Link)

İnternet Download Manager 6.28 Build 16 Full

4 comments

    1. Merhabalar, sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz internet download manager yazılımı full versiyon olduğu için kurulum başlangıcı veya sonrasında herhangi bir crack yada serial key kullanmadan dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir